HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz günden beri kendi alanında harikalar yaratan çok sayıda ünlü girişim şirketi ile beraber çalıştık  veya ortak olduk. Söz konusu  iş olduğunda "Daha sonra gelin" cümlesini bizden duymazsınız. Aksine, ne kadar erken gelirseniz o kadar iyi.

Analysing Data
 
Analysing Data

Başlangıçlar

Biz Kimiz

Borsark Finansal Hizmetler, 2000 yılında kuruldu ve bugün alanında lider bir Yatırım Fonu oldu. Kurulduğumuz günden beri kendi alanında harikalar yaratan çok sayıda ünlü girişim şirketine yatırım yaptık veya ortak olduk. Söz konusu yatırım olduğunda "Daha sonra gelin" cümlesini bizden duymazsınız. Aksine, ne kadar erken gelirseniz o kadar iyi.

 
Conference Room

Firmamız Hakkında

Uzun Dönemli Yatırım

Borsark Finansal Hizmetler, 2000 yılında kuruldu ve o zamandan beri geniş bir küresel iş ortağı ağı kurduk. Büyük işler yapma potansiyeline sahip şirketlere, erken aşamada dönüşüm geçirmelerini sağlayacak yatırımlar yapıyoruz. Özverili ekibimiz, çalışkan, vizyoner girişimcilerle ortak olmak isteyen deneyimli yatırımcılardan oluşur.

 

Künye

Künye Şablonu

Borsark Finansal Hizmetler

Fatih Mah. 22018 Sokak No:10 27010 Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye

Telefon: (+90) 5332951351

E-posta: info@borsark.com

Web sitesi: www.borsark.com

Yetkili Temsilci:

Ali RızaKuğu

Sicil Numarası: HRB 1234

Sicil Mahkemesi: Şehitkamil - Gaziantep

Varsa: KDV Numarası

KDV Yasası: TR 123456789


​Bu bir künyedir. Künye bazı ülkelerde yasal zorunluluktur. Sadece genel bilgiler ve örnek metinler bulunan bu şablon yayına hazır değildir. Künyedeki bilgiler web sitesi türünüze ve işletmenize göre değişiklik gösterir. Kendi künyenizi hazırlarken gerekli süreçleri anlamak ve hızlandırmak için yasal danışmanlık almanızı öneririz.