Analyzing Graphs

Borsark Finansal Hizmetler Portföyü

Ortaklar. Vizyonerler.

Borsark Finansal Hizmetler olarak tüm yatırım ve denetim, muhasebe danışmanlığı, vergi, uyum süreçleri ve risk yönetimi, dış kaynak kullanımı, sermaye piyasalarına erişim, bilgi riski ve güvenliği, veri kalitesi, birleşme & satın alım işlemleri ve diğer hizmetleri kapsayan farklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Mevcut ve geçmiş yatırımlarımıza bir göz atın.

Sevinç

Sevinç kurucuları ile tanıştığımızda çok özel bir şirket keşfettiğimizin farkındaydık. Onlara ilk yatırımımızı yaptığımızdan beri diğer şirketler de potansiyeli gördü. Sevinç ise sektörde büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

Polen

A serisi yatırımlarda Polen adına tek yatırımcı bizdik. Bu birbirimize olan inancımızın ve güvenimizin en büyük göstergesi. O zamandan beri Polen kendi alanında en çok konuşulan şirketlerden biri haline geldi.

Ithaka

Ithaka, ilk yatırım yaptığımız şirketlerden birisi olup şirketin kurucu ekibi, işbirliği yapma kararını vermemizin en büyük etkenlerindendir. Elde ettikleri büyük başarıyla onlara kuruluş döneminde yatırım yapma kararımızın ne kadar doğru olduğunu kanıtladılar.

Hexa

Hexa kurucuları ile tanıştığımızda çok özel bir şirket keşfettiğimizin farkındaydık. Onlara ilk yatırımımızı yaptığımızdan beri diğer şirketler de potansiyeli gördü. Hexa ise sektörde büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

Tarko

A serisi yatırımlarda Tarko adına tek yatırımcı bizdik. Bu birbirimize olan inancımızın ve güvenimizin en büyük göstergesi. O zamandan beri Tarko kendi alanında en çok konuşulan şirketlerden biri haline geldi.

Hera

Hera, ilk yatırım yaptığımız şirketlerden birisi olup şirketin kurucu ekibi, işbirliği yapma kararını vermemizin en büyük etkenlerindendir. Elde ettikleri büyük başarıyla onlara kuruluş döneminde yatırım yapma kararımızın ne kadar doğru olduğunu kanıtladılar.

Eksen

Eksen kurucuları ile tanıştığımızda çok özel bir şirket keşfettiğimizin farkındaydık. Onlara ilk yatırımımızı yaptığımızdan beri diğer şirketler de potansiyeli gördü. Eksen ise sektörde büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

Volve

A serisi yatırımlarda Volve adına tek yatırımcı bizdik. Bu birbirimize olan inancımızın ve güvenimizin en büyük göstergesi. O zamandan beri Volve kendi alanında en çok konuşulan şirketlerden biri haline geldi.

Ekibimiz ve uzmanlıklarından yararlanmak iistiyorsanız lütfen bize hakkınızda daha fazla bilgi gönderin.